PACKAGE - Клініка апаратної косметології МедіСкін
 • м. Ужгород, вул. Льва Толстого, 33/1
 • (067) 167 5000 | (095) 711 4494
 • м.Хуст, вул.Корятовича, 9/2
 • (097) 966 5000
 • м.Мукачево, вул.Парканія, 5а
 • (067) 169 5000
 • м.Тячів, вул.Незалежності, 16/21
 • (067) 739 5000
 • смт Дубове, вул.Подольського, 79а
 • (067) 397 5000
 • info@mediskin.ua
 • Ужгород

 • Ужгород

 • Мукачево

  • вул.Парканія, 5а (навпроти головного входу в поліклініку)
  • Тел.: (067) 169 5000
 • Хуст

  • м.Хуст, вул. Корятовича, 9/2
  • Тел.: (097) 966 5000
 • Дубове

  • смт. Дубове, вул. Подольського, 79а
  • Тел.: (067) 397 5000
 • Тячів

  • м. Тячів, вул. Незалежності, 16/21
  • Тел.: (067) 739 5000

Сьогодні майже не залишилось жінок, котрі б не хотіли мати доглянуту шкіру обличчя, блискуче волосся і підтягнуте тіло. Клініка МедіСкін знає як досягнути цього максимально фізіологічно, оскільки ми продовжуємо вдосконалюватися по всім сферам есетичної медицини, особливо по процедурах для тіла, як апаратним, так і ручним. Підібрали для Вас чотири комплекси для різних потреб. Вибирайте свій і ми чекаємо на Вас у наших клініках. 

 PACKAGE №1 АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ КОМПЛЕКС:

- 10 процедур Endospheres therapy

-  5 процедур Vela Shape

У цьому пакеті Ви отримаєте 10 процедур Endospheres Therapy (курс становить 6-12 сеансів з інтервалом від 4 днів). Це революційна запатентована технологія, яка не розтягує шкіру, робить її гладкою та пружною. В основі методу - вібрація та компресія. Унаслідок впливу  отримуємо глибокий дренаж тіла, підвищену мікростимуляцію рідини в організмі, лімфовідтік, прискорений обмінний процес. Також у цей комплекс входять  5 процедур Vela  Shape (курс становить 8-10 сеансів з інтервалом раз на тиждень). Відома у світі апаратна процедура лікування целюліту, яка у процесі роботи діє тепловим впливом на тканини, які схильні до целюліту. Ролики, в поєднанні з вакуумом, масажують шкіру, покращують циркуляцію крові, активізують метаболічний розпад жиру, що призводить до зменшення обсягу жирових клітин. Усі деталі Ви дізнаєтесь на консультації у нашого спеціаліста. 

Антицелюлітний комплекс можна придбати онлайн та за адресою м. Ужгород, вул. Фединця, 11а.

 PACKAGE №2 АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ КОМПЛЕКС:

- 2 ензимні маски 

- 3 антицелюлітні масажі

- 10 процедур на апараті Icoone Laser

У цьому пакеті Ви отримаєте 10 процедур Icoon Laser ( курс становить від 5-15 сеансів). Інтервал між процедурами можна узгодити з нашим спеціалістом на консультації. Це ритмічний масаж  у напрямку від поверхневих тканин до більш глибоких. Апарат показаний у випадках рубців, целюліту, локальних жирових відкладень, ліфтингу шкіри, відновленння після пологів. У поєднанні з ручним антицелюлітним масажем Ви отримаєте надзвичайний результат. І закріпити ефект допоможуть ензимні маски на тіло, які максимально зволожать шкіру, наповнять її корисними компонентами. 

Придбати цей пакет можна онлайн або за адресою м. Мукачево, вул. Парканія, 5а.

PACKAGE №3 ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ КОМПЛЕКС:

- 8 процедур Endospheres Therapy

- 5 процедур вологого "віскі"-пеленання

- 2 ензимні маски

У цьому пакеті Вас чекають процедури Endospheres therapy, якs спрямованs на усунення целюліту, зайвих об'ємів, підтягує не тільки шкіру, а й м'язи. Вологе "віскі"-пеленання можна проводити через день, воно комплексно вирішує проблеми зайвої ваги та целюліту. Усю детальну інформацію можна отримати на консультації з нашим спеціалістом. 

Придбати цей пакет можна онлайн або за адресою м.Ужгород, вул.Фединця, 11а.

 PACKAGE №4 ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ КОМПЛЕКС:

13 процедур на апараті Icoone Laser

- 2 ензимні маски на тіло

Поєдання процедур на апараті Icoone Laser та ензимних масок прискорить обмінні процеси, усуне целюліт, рубці, шкіра стане пружною та шовковистою. Курс Icoone Laser  від 5 процедур, а інтервал між сеансами обговорюється на консультації з нашим спеціалістом. 

Купити цей пакет можна онлайн або за адресою м.Мукачево, вул. Парканія, 5а.

PACKAGE №5 ПІДТЯГНУТЕ ТІЛО:

8 процедур на апараті Body Lab

- 7 процедур Endospheres Therapy

У цьому пакеті Ви отримаєте процедури на апараті Body Lab (курс складається з 5-8 сеансів, розраховується з інтервалом двічі на тиждень). Це запатентована технологія фокусної магнітної стимуляції, працює на різних ділянках тіла (сідниці, бедра, ноги, руки, живіт). Активізує тонус м'язів, покращує кровообіг, підвищує тонус шкіри. У поєднанні з Edospheres Therapy Вас чекає приголомшений результат.

Чекаємо на Вас за адресою м.Ужгород, вул. Фединця, 11а. Придбати пакет можна онлайн або у клінці.

PACKAGE №6 ПІДТЯГНУТЕ ТІЛО:

8 процедур Body Lab

- 7 процедур Icoone Laser

Ви отримаєте курс на апараті Body Lab, який активізує тонус м'язів, покращує кровообіг, підвищує тонус шкіри. Icoone Laser, у свою чергу, допоможе позбавити Вас від целюліту та зайвих об'ємів, що в результаті дасть здорове та підтягнута тіло.

Купити пакет можна онлайн або за адресою м.Мукачево, вул. Парканія, 5а.

PACKAGE №7 ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ:

5 процедур Body Lab

- 5 процедур Endosperes Therapy

- 3 процедури Vela Shape

- 2 процедури вологого "віскі"-пеленання

Народження дитини завжди дуже особливий момент у житті кожної жінки, тому у цьому пакеті Вас чекає універсальний комплекс процедур, який позбавить  від зайвих об'ємів, укріпить м'язевий каркас, покращить циркуляцію крові та підтягне шкіру. Усю детальну інформацію Ви отримаєте на консультації з нашим спеціалістом.

Купити цей пакет можна онлайн або ж за адресою м.Ужгород, вул. Фединця, 11а.

PACKAGE №8 ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ:

- 8 процедур Icoone Laser

- 5 процедур Body Lab

- 2 енергетичні масажі

У цьому пакеті Ви отримаєте неймовірне поєдання апартів та ручного масажу. Курс Icoone Laser (інтервал між сеансами обговорюється зі спеціалістом) позбавить целюліту, зайвих об'ємів, а апарат Body Lab активує тонус мязів, покращить кровообіг і ліполіз жирових клітин. Енергетичний масаж (energy up) проводиться у спеціальних перчатках, які мають мікротоки, що максимально розслабить і покращить лімфовідтік. 

Купити цей пакет можна онлайн або за адресою м.Мукачево, вул.Парканія, 5а.

PACKAGE №9:

- 12 процедур Icoone Laser

-  3 ензимні маски

У цьому пакеті Ви отримаєте 12 процедур Icoone Laser (курс становить від 5 до 15 процедур). Інтервал визначається на консультації з нашим спеціалістом. Це ритмічний масаж у напрямку від поверхневих тканин до більш глибоких. Апарат показаних у випадках рубців, целюліту, зайвих об'ємів. Поєдання цього апарату з ензимними масками дадуть Вам зволожену, підтягнуту шкіру без целюліту. 

Купити цей пакет можна онлайн або за адресою м.Хуст, вул. Корятовича, 9/2.

PACKAGE №10:

- 10 процедур Vela Shape (на вибір три зони)

- 5 ензимних масок

У цьому пакеті Ви отримаєте поєдання Vela Shape з ензимними масками. Vela Shape - мультифункціональний вакуумно-роликовий масажер, який усуває целюліт, покращує тонус шкіри. Процедури можна робити з інтервалом один раз на тиждень, ензимні маски гарно зволожать шкіру, покращать її тонус.

Купити цей пакет можна онлайн або за адресою м.Тячів, вул.Незалежності, 16/21.